Senin, 12 Mei 2014

benefits of honey lemon tea

benefits of honey lemon tea Zielona herbata lub zielona herbata , stał się jednym z najsłynniejszych napojów zużywanej przez wszystkie wieki . Masz zdrowia i urody korzyści , które zostały sprawdzone , do niedawnaostoją w napoju dziennie.

Korzyści płynące z zielonej herbaty w połączeniu z miodem , jak się masz ?

Zielona herbata z miodem zamiast przydatność wiedzą lepiej . Co więcej , nie trzeba dodawać cukier i naturalną słodycz miodu .

Jak podano Boldsky.com , jeśli jest to korzyści z zielonej herbaty zmieszanej z miodem.

Poprawę funkcji mózgu

Nie tylko orzeźwiający bieg , zielona herbata może poprawić funkcjonowanie mózgu . Obecność małej kofeiny w zielonej herbacie sprawi, że dłużej świeże . Ponadto , z dodatkiem miodu , w tym poprawią funkcję mózgu. Zarówno pomóc lepsze skupienie i koncentrację , a także utrzymanie nastroju.

spalić tłuszcz

Większość ludzi chce jeść lub pić dobrego smaku , ale jednocześnie spalić tłuszcz . Być może to prawda ? Dobrą wiadomością jest to , że to możliwe . Jeśli zaparzyć zieloną herbatę i dodać miód w nim i regularnie spożywać go , a następniepołączenie skutecznie spalić kalorie w organizmie , dzięki czemutłuszcz jest zmniejszona .

zapobieganiu raka

Łączą je w napoju bogatego w przeciwutleniacze , które mogą poprawić komórki organizmu i zapobiegają oddziale onkologicznym .

zdrowe zęby

Tam katechin w zielonej herbacie , gdy połączone miodu może również zapobiegać powstawaniu kamienia nazębnego i złych bakterii w jamie ustnej. To dlatego twoje zęby stają się zdrowsze i silniejsze .

Zdrowe kości

Zagrożenie osteoporozą nie można uniknąć . Jeśli nie jesteśosobą, która lubi produkty mleczne , można spożywać zielonej herbaty z mieszanki miodu , aby zapobiec osteoporozie niszczyć swoje zdrowie .

Tidak ada komentar:

Posting Komentar